Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Oficjalny serwis informacyjny Parafii Rzymsko-Katolickiej św. Franciszka z Asyżu w Pieńsku

Plan kolędy 2018-2019

Data

Ulica

Czwartek – 27.12.2018

g. 1530

Bielawa Dolna

Ogrodowa, Żagańska (wieczorem po zakończeniu kolędy w Bielawie)

Piątek – 28.12.2018

g. 1530

Stojanów, Stojanówek

Wspólna, Krańcowa, Piastowska, Urocza (wieczorem po zakończeniu kolędy w Stojanowie)

Sobota – 29.12.2018

g. 1400

Lasów, Lasów – Brzozowa

Środa – 2.01.2019, g. 1530

Lasów: Moniuszki, Graniczna, Szymanowskiego

T. Wróbla, Łąkowa, Jaśminowa, Krótka, Zamiejska, Spacerowa, Zaciszna, Ruczajowa, Leśna, Sudecka, Chopina, Słoneczna, Długa, K. Miarki

Czwartek – 3.01.2019, godz. 1530

Hutnicza 4-32a

Piątek – 4.01.2019, godz. 1530

Hutnicza 33-40

Sobota – 5.01.2019, godz. 1400

Hutnicza 41-126

Poniedziałek – 7.01.2019, godz. 1530

Zgorzelecka, Strumykowa 1, Młyńska, Akacjowa

Wtorek – 8.01.2019, godz. 1530

Bolesławiecka, Prosta, Polna

Środa – 9.01.2019, godz. 1530

Batorego, Pogodna, Mieszka I

Czwartek – 10.01.2019, godz. 1530

Szkolna, Łużycka, Targowa, Lipowa, Kasztanowa

Piątek – 11.01.2019, godz. 1530

Partyzantów

Sobota – 12.01.2019, godz. 1400

Plac Wolności, Mickiewicza, Traugutta

Poniedziałek – 14.01.2019, godz. 1530

VIII Dywizji WP

Wtorek – 15.01.2019, godz. 1530

Kościuszki, Staszica, Żółkiewskiego, Zielone Wzgórze, Czarnieckiego

Środa – 16.01.2019, godz. 1530

o. Michała Tomaszka, Spokojna, Kolejowa, Dworcowa, Zawiszy Czarnego

Czwartek – 17.01.2019, godz. 1530

Dąbrowskiego, Robotnicza, Strumykowa 4

Piątek, 18.01.2019, godz. 1530

Fabryczna, Wysoka, Gospodarcza, Orzeszkowej, Konopnickiej

Sobota – 19.01.2019, g. 1400

Przejazdowa

Uzupełnienia: prosimy o zgłaszanie adresów pod numer telefonu +48 726 470 600 (gdyby nikt nie odbierał, prosimy o sms) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub w kancelarii parafialnej

 

Breadcrumbs